Jesteśmy młodym lecz bardzo doświadczonym zespołem.
Każdy z nas wyróżnia się innymi cechami i wprowadza do wspólnej pracy coś od siebie co pozwoliło stworzyć team idealny.

Jesteśmy uosobieniem powiedzenia „w grupie siła”

 – zawsze możemy liczyć na swoją pomoc a efekty, które osiągamy razem zapewniają zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nieustannie staramy się rozwijać swoje umiejętności i dążyć do perfekcji tak aby efekty naszej pracy były jeszcze bardziej spektakularne.
W naszej ekipie panuje rodzinna atmosfera i podobne relacje udaje nam się nawiązać z Klientem.
W wyjątkowych dla Państwa dniach stajemy się częścią wydarzenia, dzięki czemu jesteśmy niezauważalni i wtapiamy się w tło zatrzymując w naszych kadrach wyjątkowe chwile.

Emil

 

Organizator pracy, ale przede wszystkim fotograf. Wykonuje reportaże ślubne, sesje w naszym studiu jak i plenerowe. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, dlatego niemowlaki w naszym studiu czują się bezpieczne i szczęśliwe. Dodatkowo zajmuje się marketingiem i pozyskiwaniem klientów. Wyznacza trendy którymi podąża cała ekipa.

Adrian

 

Na co dzień fotograf, ale można zobaczyć go również pracującego jako operator video. Współpracuje z nami prawie od początku. Lider zespołu, dba o wizerunek firmy na zewnątrz jak również nieobojętna mu jest dobra organizacja pracy oraz pozytywne relacje w zespole. Nie lubi nudy i spokoju a współpracownicy mogą liczyć na jego wielkie wsparcie.

Paweł

 

Człowiek od video, to spod jego ręki wychodzą nasze najpiękniejsze perełki. Mistrz w swoim fachu, zarówno jako operator jak i montażysta. Zwraca uwagę na każdy szczegół i dąży do perfekcji. Idealny motywator zespołu, potrafi wymagać ale przy tym daje wiele wskazówek. Rewelacyjny rozmówca z dobrym poczuciem humoru.